O spoločnosti

Fima O.K.s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu 10 rokov - vznikla ako fyzická osoba, ktorá sa v r.2005 transformovala na s.r.o. Začiatok činnosti bol zameraný na veľkoobchodný predaj plastových okien a dverí spojených s montážou, ku ktorej sa postupne pridávali ďalšie odborné stavebné profesie. Postupom času sa firma vyprofilovala na obchodno – stavebnú spoločnosť a to najmä po zriadení stavebnín, ktoré tvoria základňu stavebných materiálov realizovaných na našich stavbách. Pre lepšiu dostupnosť klientom vznikla v.r.2010 sesterská firma O.K.Košice s.r.o.

V súčasnej dobe poskytujeme komplexnú stavebnú činnosť v rámci občianskej, bytovej a priemyselnej výstavby – stavby na kľúč, rekonštrukcie, obnovu obalových konštrukcií bytových domov, montáž a prenájom lešenia a kompletný sortiment stavebných materiálov so zameraním na predaj a montáž plastových okien a dverí a všetkých komponentov - parapety, sitá, žalúzie...

Stavebnú činnosť vykonávame s odborným tímom pravidelne školených spolupracovníkov, v rámci ktorej zabezpečujeme všetky stupne projektovej dokumentácie, priebežný inžiniering až po kolaudáciu objektu spojenú s technickým dozorom.